Новини

16.03.2010 13:05
«Інтертелеком» - дев'ять років на службі Вашого спілкування

16 березня 2001 року почалася комерційна експлуатація мережі «Інтертелеком» в Одеській області і були підключені перші абоненти. Сьогодні минуло 9 років від дня цієї знаменної події. За цей час «Інтертелеком» з локального оператора бездротового голосового зв'язку виріс до національних масштабів і став Першим національним CDMA оператором в Україні, що надає найсучасніші послуги зв'язку.

За дев'ять років ми досягли певних успіхів:
- нам довірили своє спілкування близько 400 000 абонентів
- ми першими з операторів CDMA зв'язку забезпечили найширше покриття мережі в 21 регіоні України
- ми першими в Україні надали послуги бездротового голосового зв'язку з використанням прямих номерів обласних центрів, районів і сільських населених пунктів, а також мобільного номера
- побудована фірмова мережа Центрів продажів і обслуговування абонентів - більше 50 салонів, зв'язок «Інтертелеком» пропонують більше 300 дилерських салонів
- покриття мережі третього покоління ТОВ «Інтертелеком» у режимі швидкісної передачі даних найширше не тільки серед операторів CDMA, але й серед всіх учасників ринку.

Оператор не зупиняється на досягнутому. Ми продовжуємо роботу з телефонізації й інформатизації сільської місцевості. Безупинно нарощуємо ємкість і покриття мережі CDMA у вже освоєних регіонах. Розширюється мережа продажів і обслуговування абонентів. Важливою подією в житті компанії стало одержання в липні 2009 року ліцензій, які дозволили розпочати розвиток мережі «Інтертелеком» у Харківській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Запорізькій областях. У цей час прискореними темпами виконується комплекс підготовчих робіт з побудови мережі базових станцій і мережі продажів і обслуговування абонентів на всій території України.

Усвідомлюючи масштабність поставленого завдання, колектив «Інтертелеком» разом з партнерами вже зараз здійснює модернізацію центрального ядра системи зв'язку з метою забезпечення високої якості послуг зв'язку, значно переважаючої нинішній рівень. «Інтертелеком» займається проектуванням і плануванням мережі базових станцій, Центрів продажів і обслуговування абонентів по всій території України.

Дякуємо всім абонентом, які довірили нам своє спілкування й багато років віддають перевагу зв'язку «Інтертелеком». Ми запевняємо Вас - Ви зробили правильний вибір. «Інтертелеком» і надалі буде прагнути виправдувати всі очікування своїх абонентів.

 

Новини і прес-релізи