Новини

01.01.2010 10:06
Новорічні акції від «Інтертелеком» в січні!

Прямий міський номер і мобільний телефон всього за 276 гривень!
Перший національний оператор CDMA іде на зустріч всім бажаючим і продовжує акцію «Підключення 1 гривна»!  З 1 по 31 січня всього за 276 гривень ви можете підключитися до тарифного плану «Моє місто 2009», отримати прямий міський номер, 100 гривень на рахунок і новий мобільний телефон!
Вибирайте будь-який інший тарифний план – «Інтертелеком» запропонує Вам телефон за спеціальною акційною ціною.Поспішайте! Кількість телефонів обмежена! 

Запроси друга в "Інтертелеком" і отримай бонус до 150 гривень! Чим більше друзів у мережі - тим більше Ваш бонус! 
З 1 по 31 січня, кожен абонент, що знов підключився, може відправити SMS на номер 5556 і послати грошовий бонус - дарунок будь-якому абоненту «Інтертелеком». Робити дарунки завжди приємно, а з «Інтертелеком»  перерахувати грошовий бонус - просто!  Запроси друга в сім'ю «Інтертелеком», отримай бонус і насолоджуйтеся спілкуванням у мережі Першого національного CDMA оператора України по нуль копійок за хвилину!  У мережі «Інтертелеком» - всі друзі! 

Підключайтеся до 3 G Інтернету і отримуйте стильний модем від «Інтертелеком» за ціною від однієї гривни!
У Новому році треба стільки всього встигнути! У наш час інформаційних технологій не обійтися без швидкісного  3G Інтернету від «Інтертелеком». Підключайтеся до тарифних Інтернет планів «Мобільне життя Revolution 95-275» і отримуйте брендований модем Huawei ЕС 226 за ціною від 1 гривні!

Новини і прес-релізи