Новини

25.12.2009 10:03
Досягнення компанії «Інтертелеком» в 2009 році

Напередодні Нового року Перший національний CDMA оператор України традиційно підводить підсумки роботи.


За результатами 2009 року оператор «Інтертелеком» лідирує по числу нових підключень до мережі. На листопад цього року абонентська база компанії склала 353 274 користувачі. Це на 51 % більш ніж за аналогічний період 2008 років. Динамічно розширюючи зону покриття мережі, нарощуючи об'єм абонентської бази «Інтертелеком» виводить на ринок телекомунікаційних послуг нові тарифні і акційні пропозиції.

2009 рік можна по праву вважати відправною точкою нового етапу розвитку мережі Першого національного CDMA оператора України. «Інтертелеком» отримав ліцензію на користування радіочастотним ресурсом, на надання послуг мобільному зв'язку, міжміському телефонному зв'язку і фіксованому місцевому зв'язку з використанням бездротового доступу за технологією CDMA ще в шести областях України! Із здобуттям ліцензії «Інтертелеком» отримав можливість розвивати мережу і надавати послуги зв'язку на основі технології CDMA 3G 1x і EVDO на 100% територій нашої країни. У 2009 році оператор «Інтертелеком» забезпечив найширше покриття мережі серед операторів стандарту CDMA і 3G. 

Лише за цей рік компанією було введено в комерційну експлуатацію сто п'ятнадцять тисяч номерів у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Одеській, Миколаївській, Київській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій областях і в АР Крим. Загальний номерний ресурс, який має в своєму розпорядженні на даний момент компанія «Інтертелеком» в містах і районах України, - 867 000 номерів фіксованого місцевого зв'язку і 8 000 000 номерів мобільного зв'язку (код 94). 

Сьогодні абонентів багатотисячної сім'ї Першого національного CDMA оператора України  обслуговує 53 Центри продажів і обслуговування абонентів в 21 регіоні України. Більше 300 дилерських салонів обслуговують користувачів мережі «Інтертелеком». Цього року «Інтертелеком» приділяв багато уваги розвитку мереж сільського зв'язку. Телефонізація сільської місцевості  в пріоритеті компанії і в 2010 році. Не залишиться без уваги напрямок соціальній діяльності компанії. У кожному регіоні покриття мережі ми визначимо ряд соціальних організацій (дитячі будинки, школи, медичні установи), яким будуть надані послуги зв'язку на пільгових умовах.

Компанія «Інтертелеком» безперервно вдосконалює систему обслуговування абонентів. У 2009 році «Інтертелеком» упроваджує новий сервіс – Автоматичну систему самообслуговування абонентів (АССА). За допомогою нової зручною АССА абоненти мережі мають можливість отримати online детальну інформацію по своєму особовому рахунку, деталізацію вхідних та вихідних дзвінків, поповнити рахунок.

Наступного року компанія планує зберегти досягнуті темпи зростання, збільшити кількість абонентів мережі, об'єднавши тим самим ще більше жителів України в багатотисячній національній мережі «Інтертелеком». Укріплюючи свої позиції на ринку послуг зв'язку, ми підтверджуємо звання Першого національного CDMA оператора України.

Новини і прес-релізи