Новини

30.09.2009 15:21
Додаткова інформація для користувачів телефонних номерів 566*****

Шановні Абоненти ТОВ "Інтертелеком", користувачі  телефонних номерів, що розпочинаються на 566*****!

Сповіщаємо, що в зв'язку з технічною необхідністю 01.10.2009 р. буде проведена заміна телефонних номерів, що розпочинаються на 566*****, на нумерацію 809466***** із збереженням відповідності останніх 5 цифр раніше наданих у користування телефонних номерів.

Всі закріплені за телефонними номерами 566***** тарифні плани: "Online", "Online+", "Тільки IT" будуть замінені на один тарифний план "Мобільне життя - Так просто!", що відповідає нумерації 809466*****. При цьому Абонентам, в користуванні яких раніше знаходився номер 556*****, автоматично безоплатно будуть активовані:

- акція «Легкі гроші»;

- доступ до послуги Інтернет.

Безоплатно також буде активовано доступ Абонентів до послуг «Мобільний драйв», «факс» та «передача даних», але за умови звернення Абонентів в будь-який з Центрів продажу та обслуговування Абонентів ТОВ «Інтертелеком» з метою замовлення необхідної послуги або послуг. 

Додатково повідомляємо, що на раніше присвоєні Абонентам телефонні номери 566***** компанія встановить автоінформатор, який при здійсненні викликів на вказані номери буде протягом трьох місяців інформувати про заміни номерів та сповіщати нові телефонні номери, за якими буде можливо додзвонитися до Абонентів, телефонні номери яких були змінені.

Відповідно до пп. 11, 27 Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 720 від 09.08.05 р., оператор має право самостійно встановлювати тарифи на телекомунікаційні послуги.

        
Виражаємо вдячність за вибір нашої компанії!

Новини і прес-релізи