Новини

06.07.2009 11:23
«Інтертелеком» пропонує Новий рівень спілкування: послуга «Потрійна перевага +»
«Інтертелеком» пропонує вам можливість використовувати прямий міський та мобільний номер, а також мобільний Інтернет ОДНОЧАСНО на одному або двох мобільних пристроях за одну абонентську плату.

При цьому ми пропонуємо вам суттєво заощаджувати кожен місяць!

 

Економити вам дозволить:

  • Використання прямого міського номера – заощаджуйте на вихідних дзвінках і нехай ваші ділові партнери, колеги та друзі економлять, здійснюючи дзвінки на ваш прямий міський номер. Нагадуємо, що дзвінки в мережі «Інтертелеком» - безкоштовні!  
  • Знижена вартість абонентської плати для інтернет тарифних планів «Мобільне Життя – ReVolution» до 100%.
  • Бонуси за вхідні дзвінки на ваш мобільний номер (присвоюється автоматично до прямого міського номеру) – 0,30 грн. за хвилину вхідного дзвінка (при умові активації спеціальної пропозиції «Легкі гроші»).
  • Заощаджуйте на придбанні обладнання – прямий міський та мобільний номери, мобільний Інтернет швидкістю до 3.1 мб/с  – все це може бути доступно як на ОДНОМУ так і на двох мобільних пристроях.

 

 

Новий рівень спілкування від «Інтертелеком» це:

 

3-tel.jpg

або

 3tel-modem.jpg

 

«Інтертелеком» єдиний оператор зв’язку на території України, який пропонує вам ці переваги в одній послузі «Потрійна перевага +»!

Послуга «Потрійна перевага +» доступна як для нових, так і для існуючих абонентів. 

Якщо ви уже користуєтеся голосовим зв’язком чи послугою високошвидкісного інтернету, вам достатньо просто активувати послугу «Потрійна перевага +».

 

Оцініть всі переваги послуги «Потрійна перевага +» та переходьте на новий рівень спілкування з «Інтертелеком»!

Новини і прес-релізи