Новини

27.05.2009 16:26
Зміна тарифного плану за допомогою Системи Самообслуговування Абонентів
«Інтертелеком» розширює для своїх Абонентів можливості управління послугами компанії за допомогою електронної Автоматичної Системи Самообслуговування Абонентів (АССА).

З 27 травня 2009 року абоненти мають можливість проводити зміну тарифного плану в системі самообслуговування. Для того, щоб скористатися вказаною можливістю, достатньо звернутися на ресурс за адресою: https://assa.intertelecom.ua.


Даний сервіс тимчасово не доступний для юридичних осіб, та абонентів, що обслуговуються на корпоративних тарифних планах. Про зняття обмежень для даних абонентів буде повідомлено додатково.

 

Звертаємо Вашу увагу, що згідно з положеннями «Правил надання та отримання послуг зв’язку ТОВ «Інтертелеком»» абонент має право користуватися електронною Автоматичною Системою Самообслуговування Абонентів (АССА) ТОВ «Інтертелеком» згідно з порядком, вказаним на ресурсі за адресою https://assa.intertelecom.ua після реєстрації та отримання пароля доступу. Також нагадуємо, що фактично переведення на інший тарифний план здійснюється першого числа наступного місяця в 00 годин 00 хвилин.

 

З  повагою, компанія «Інтертелеком»

Новини і прес-релізи