Новини

01.05.2009 07:13
«Мобільне життя - Хвилина» - новий тарифний план передплаченого зв’язку від «Інтертелеком»

З 01.05.2009 «Інтертелеком» виводить новий тарифний план передплаченого зв’язку «Мобільне життя - Хвилина». Підключення даного тарифного плану проводиться на номери з мобільним кодом 094.

Тарифний план для людей, яким потрібен зручний зв'язок, без контрактів, без абонентської плати.

 

Тарифний план «Мобільне життя - Хвилина» надає Вам можливість здійснювати дзвінки за зниженою вартістю з другої хвилини спілкування:

- вартість дзвінків на мережі мобільних операторів України з другої хвилини спілкування - 0,62 грн./хв.;

- дзвінки на міські номери України з другої хвилини спілкування - 30 копійок за хвилину;

- вартість 1 MБ трафіку - від 0,07 грн.

 

Абоненти, які підключаться до тарифного плану «Мобільне життя - Хвилина» з 01.05.09 по 31.06.09, отримують додаткову винагороду: при надходженні вхідних дзвінків на мобільний номер абонента (зі всіх напрямків, окрім дзвінків у мережі «Інтертелеком»), такий абонент отримує бонус на рахунок у розмірі 0,40 грн. за кожну хвилину з’єднання з першої секунди*.

 


* Акційні умови тарифікації діють до 31.12.09 р.

Вартість переходу між мобільними тарифними планами «Мобільне Життя - Так просто» та «Мобільне Життя – Хвилина» складає 0,00 грн.

 

При зміні тарифного плану «Мобільне Життя - Так просто» на тарифний план «Мобільне Життя – Хвилина» в акційний період до 31.06.09 р. абонентам нараховуються бонуси за вхідні дзвінки (зі всіх напрямків, окрім дзвінків у мережі «Інтертелеком») у розмірі 0,40 грн. за кожну хвилину з’єднання з першої секунди.

 

При зміні тарифного плану «Мобільне Життя – Хвилина» на тарифний план «Мобільне Життя - Так просто» абонентам нараховуються бонуси за вхідні дзвінки у розмірі 0,20 грн. за одну хвилину вхідного дзвінка.

 

Для підтримки свого особового рахунку в активному стані абоненту необхідно проявляти «абонентську активність» - надходження вхідного або вихідного голосового трафіку, вихідні SMS, а також трафіку передачі даних, за винятком вихідних/вхідних дзвінків на сервісні номери ТОВ «Інтертелеком», а також інформаційних SMS- розсилок та повідомлень.

 

За відсутності абонентської активності протягом дев’яти календарних місяців обслуговування, телефонний номер абонента відключається, при цьому будь-які нараховані на особовий рахунок бонуси за вхідні дзвінки «згоряють».

 

За умови деактивації тарифного плану в зв’язку з відсутністю абонентської активності абонентам надається можливість відновити даний номер протягом 90 календарних днів шляхом поповнення рахунку на суму в розмірі 100 грн. на послуги зв’язку. Докладніше

 

«Мобільне життя - Хвилина» - простий тариф для максимальної мобільності!

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 01.05.2009 07:13

    «Мобільне життя - Хвилина» - новий тарифний план передплаченого зв’язку від «Інтертелеком»

Подальші новини:

Новини і прес-релізи