Новини

01.05.2009 07:10
Травневі свята з оператором Інтертелеком!
Травень буде теплим та сонячним, якщо Ви будете на зв’язку з оператором Інтертелеком. Просто беріть участь в акціях, які ми підготували спеціально для Вас!

Телефон від 1 гривні

Підключайтесь у травні до мережі Інтертелеком на пряму нумерацію свого міста лише за 1 гривню та станьте власником нового телефону за ціною від 1 гривні.

 

Модем для швидкості за ціною від 1 гривні!

Скористуйтесь високошвидкісним Інтернетом від Інтертелеком! Підключайтесь до тарифних планів «Мобільне життя ReVolution 95-275» та ну втрачайте можливістю придбати брендований модем Huawei EC  226 за ціною від 1 гривні!

 

«Родина на зв’язку!» - акція для всієї родини

Беріть учать в акції «Родина на зв’язку!»: підключайтесь на тарифні плани «Місцевий місто» та «Місцевий область» на пряму нумерацію Вашого міста та придбайте телефон за спеціальною ціною - 1 гривня.

 

«Потрійна перевага» від «Інтертелеком» - прямий міський, мобільний 094 та Інтернет в одному економ-пакеті!

З даною послугою Ви економите до 90% на розмови та Інтернет та отримуєте можливість без обмежень одночасно користуватися голосовим зв'язком та Інтернетом, витрачаючи кошти з єдиного  рахунку. Активуйте послугу і отримуйте потрійну перевагу – використовуйте зручність прямого міського номера, заробляйте на вхідних дзвінках на номер 094, а також насолоджуйтесь високошвидкісним Інтернетом і все це -  за єдину абонентську плату.

 

Травневого Вам настрою з оператором Інтертелеком!

Новини і прес-релізи