Новини

02.02.2009 20:57
Вперше в Україні «Потрійна перевага!» від Інтертелеком
Піклуючись про своїх абонентів, оператор Інтертелеком пропонує тільки найкраще! З 3 лютого ми пропонуємо Вам нову послугу «Потрійна перевага!».

Найсуттєвішою  умовою нової послуги є можливість об'єднати в рамках одного рахунку послуги голосового зв'язку з використанням прямого міського,  мобільного номерів і Інтернет послуг на різному абонентському обладнанні для голосу та Інтернету. При цьому абонентська плата є спільною і значно нижчою, ніж за кожен вид послуг окремо.


Використовуючи послугу «Потрійна перевага!» Ви не тільки заощадите кошти в умовах кризи, але і отримаєте можливість без обмежень одночасно користуватися голосовим зв'язком і Інтернетом, витрачаючи кошти з єдиного  рахунку. Послуга доступна як для  нових, так і для існуючих абонентів.


Якщо Ви вже користуєтеся голосовим зв'язком, то можете підключити послугу Інтернет із значно меншою абонентською платою. Якщо Ви вже користуєтеся послугою Інтернет, то активувавши послугу «Потрійна перевага!» і підключившись на обраний тарифний план голосових послуг, Ви можете щомісячно отримувати значну знижку на абонентську плату.


Підключайтеся або активуйте дану послугу і отримуйте потрійну перевагу – використовуйте зручність прямого міського номера, заробляйте на вхідних дзвінках на номер 094, а також насолоджуйтесь високошвидкісним Інтернетом і все це -  за єдину абонентську плату!

 

Докладніше

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 02.02.2009 20:57

    Вперше в Україні «Потрійна перевага!» від Інтертелеком

Подальші новини:

Новини і прес-релізи