Новини

17.10.2008 18:17
Нова послуга від «Інтертелеком»
17 жовтня «Інтертелеком» впровадив нову додаткову послугу «Мобільний мікс». Дана послуга надає Абонентам «Інтертелеком» унікальну можливість поєднати переваги прямого міського та мобільного «094» номерів в одному телефоні.

Найсуттєвішою умовою нової послуги є зниження вартості дзвінків на мобільні мережі України від 25 копійок та використання Абонентом мобільного номера з кодом «094» для вхідного зв’язку з мобільних мереж України.


Для забезпечення гарантій використання Абонентом мобільного номера для вхідних дзвінків з мобільних мереж встановлюється оплата за вхідні дзвінки на прямий міський номер Абонента  у розмірі 50 копійок при тривалості розмови більше 20 секунд.


«Інтертелеком» потурбувався про гарантії та зручність в розпізнаванні Абонентом платного вхідного дзвінка. При поступленні вхідного виклику з мобільних мереж України на прямий міський номер Абонента, перед номером абонента, що телефонує, додається «0000», що сигналізує про те, що цей дзвінок платний. Абонент можете відповісти на цей дзвінок, оскільки перші 20 секунд вхідного зв’язку для нього тарифікуються по «0» копійок, і попросити передзвонити йому на мобільний номер з кодом «094».


Якщо Абоненту не відомий його мобільний номер з кодом «094», він може дізнатися його  в електронній довідковій службі, зателефонувавши за номером *94. При дзвінках на мобільний номер Абонента з мобільних мереж України АВН буде звичайним, без відображення «0000» перед номером абонента, що телефонує. Це свідчить про те, що вхідний дзвінок безкоштовний. Дзвінки на прямий номер і мобільний номер Абонента з фіксованих мереж України та міжнародні дзвінки відображаються в звичайному форматі і також безкоштовні.


При замовленні даної послуги необхідно перевірити коректність відображення АВН абонента, що телефонує, в тому числі і зі списку телефонної книжки Абонента.
На даний час послуга «Мобільний мікс» доступна абонентам, які підключаються на тарифні плани «Необмежений» та «Мегаполіс».
Для існуючих абонентів дана послуга буде доступна з 01.11.2008.


Вивчається можливість застосування послуги «Мобільний мікс» і для інших тарифних планів. Можливість активації послуги – до 01.12.2008. За більш детальною інформацією звертайтеся в Центри продажу «Інтертелеком» або в інформаційно – довідковий центр  8-800-50-50-750.


Приємного спілкування з «Інтертелеком»!

 

Новини і прес-релізи