Новини

02.10.2008 11:46
Мобільне телебачення та радіо від Інтертелеком
З 1-го жовтня Інтертелеком розпочав тестову експлуатацію нової платформи, яка дозволяє забезпечити доступ абонентам компанії до телевізійних та радіопрограм, розміщених в глобальній мережі Інтернет, в режимі оn-line.


Унікальність платформи полягає в підтримці максимальної кількості моделей телефонів, смартфонів та КПК стандарту CDMA різних виробників та операторів, а також персональних комп’ютерів.


Система дозволяє абонентам-користувачам ПК переглядати кожен ТВ-канал у двох режимах - економному (155 Кбіт/с) та преміум (232 Кбіт/с). Прослуховування радіостанцій в режимі on-line відбувається з використанням швидкості потоку даних 32 Кбіт/с в режимі «моно» для ноутбуків. Для доступу до програм IP-ТВ та IP-радіо з мобільного телефону необхідна наявність в терміналі функції WAP 2.0 та вбудованого програмного медіа-плеєра. Телефони з підтримкою 3G1х дають можливість прослуховувати радіопрограми зі швидкістю 16 Кбіт/с, а телефони з EVDO (Rev.0 або Rev.A) дозволяють також переглядати ТВ-програми зі швидкістю 64 Кбіт/с у EVDO-мережі Інтертелеком.


Перелік телефонів, що підтримують дані послуги.


Консультації щодо налаштування кожної конкретної моделі телефону для користування послугою можна отримати в сервісних центрах Інтертелеком. На період тестової експлуатації абоненти оплачують лише IP-трафік. На даний час абонентам доступні посилання на 52 телевізійні канали, в тому числі 10 українських каналів та 14 радіостанцій, в тому числі УР-1.

 

Після завершення тестування Інтертелеком висловлює готовність до співпраці з телерадіомовними компаніями для поширення їх продуктів через IP-платформу компанії «Інтертелеком».


Шановні абоненти! Надсилайте, будь ласка, свої зауваження по роботі послуги мобільного телебачення

із зазначенням каналу на e-mail: iptv@intertelecom.ua.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 02.10.2008 11:46

    Мобільне телебачення та радіо від Інтертелеком

Подальші новини:

Новини і прес-релізи