Новини

09.09.2008 17:37
Ноу-хау від Інтертелеком
Технічні фахівці ТОВ «Інтертелеком» винайшли технічне рішення по підтримці режиму EVDO Rev.A на загальній несній частоті з 3G 1X. Дані дослідження проводилися по причині відсутності у підприємства другої несної для роботи EVDO в деяких регіонах України.

На тестовому сайті в Одесі на даний момент функціонують одночасно технології 3G 1X та EVDO Rev.A. Це досягається за рахунок зниження максимальної ємкості та зони покриття базової станції в режимі 3G 1X у два рази і зниженням заявлених характеристик по EVDO Rev.A також в два рази. Проте, навіть при цьому якість послуг передачі даних в EVDO Rev.A значно перевищує якість передачі даних в режимі 3G 1X зі збереженням всіх можливих сервісів та переваг технології EVDO для абонентів.


Важливо, що параметри випромінювання базової станції в такому режимі не виходять за межі дозволених як по потужності, так і по смузі сигналу.
Однак, для повномасштабної реалізації такого проекту зі збереженням потрібної ємкості мережі по 3G 1X в зонах високого трафіку (а це приблизно 30% сайтів) знадобиться встановлення додаткових базових станцій.


В найближчий час відбудеться запуск тестових сайтів також в містах:  Сімферополь, Київ, Полтава та Севастополь.

Новини і прес-релізи