+ 38 (094) 700 80 80
вартість дзвінків згідно з тарифами операторів зв'язку

Скільки ще ти готовий чекати на 3G інтернет?


Гадаєш Україна лише входить до ери 3G? Чекаєш високих швидкостей і нових можливостей? Чи знаєш ти, що вже понад 1 000 000 абонентів користуються 3G від Інтертелеком у будь-якій точці України? Будеш чекати чи користуватися зараз?
Три причини користуватися 3G інтернетом від Інтертелеком

Найширша
зона покриття
більше 14 тис.
населених пунктів
Турбо швидкість
до 14,7 Мбіт/с
забудь про повільний
мобільний інтернет
100 днів інтернету
у подарунок без оплати
качай, скільки захочеш
в будь-який час

СПРОБУЙ 3G З МОБІЛЬНИМ WI-FI РОУТЕРОМ

100 днів безкоштовно

Довго тримає заряд

До 4,5 годин безперервної роботи

і 200 годин в режимі очікування

Зручно брати з собою

Компактний Wi-Fi роутер

легко вміщується у кишеню

3G інтернет для всіх друзів

      Роутер одночасно підтримує

до 8-ми Wi-Fi пристроїв

Тест-драйв 3G на 100 днів


1. Замов роутер зараз
за спеціальною ціною 999 грн

2. Тестуй 3G Інтернет 100 днів та поверни, якщо хочеш, у будь-який час
3. Насолоджуйся найшвидшим 3G на будь-яких пристроях


Я хочу 3G інтернет від Інтертелеком

Замовити мобільний Wi-Fi роутер за 999 грн і 100 днів інтернету в подарунок
Детальніше про умови

При купівлі мобільного Wi-Fi роутера Huawei ЕС 5321 з цієї сторінки ви отримуєте можливість протягом 100 днів протестувати мобільний 3G інтернет, який працює у всіх регіонах України. Також ми продовжуємо термін повернення обладнання до 30 днів з моменту оплати.

За умовами акції можливо замовити не більше 1-ої одиниці обладнання на одну адресу доставки і за одним контактним номером телефону.

Акція діє з 09.06.15 по 30.09.15

Вартість

Спеціальна вартість мобільного Wi-Fi роутера при замовленні з цієї сторінки - 999 грн.

При активації роутера підключається тарифний план «3G старт акційний IT» c послугами «Турбо швидкість» і «100 днів 3G безліміту-Тест драйв». Вартість підключення - 0 грн.

Повернення товару

Ви можете повернути товар протягом 30 днів з моменту покупки, якщо він вам не підійшов за будь-яких причин та повернути сплачені за товар гроші (без урахування вартості доставки).

Повернення товару належної якості здійснюється, якщо збережений його товарний вигляд; споживчі властивості; розрахунковий документ, виданий вам разом із проданим товаром. Також мають бути відсутні потертості й подряпини на виробі.

Для повернення товару необхідно звернутися в найближчий Центр обслуговування абонентів Інтертелеком, не пізніше встановленого терміну.

Умови обслуговування

В рамках додаткової послуги «100 днів 3G безліміту Тест-драйв», при споживанні трафіку до 50 ГБ, швидкість передачі даних складає до 14,7 Мбіт/с. При споживанні понад 50 ГБ трафіку в рамках послуги швидкість передачі даних складає до 128 Кбіт/с.

Після закінчення дії послуги тарифікація передачі даних відбувається за базовими умовами тарифного плану.

Після закінчення 4 місяців з моменту підключення, тарифний план «3G Старт акційний ІТ» змінюється на «Безлімітний Мега день ІТ» (абонплата - 5 грн/день за умови виходу в інтернет, 1000 МБ/день на швидкості до 14,7 Мбіт/с, понадпакетний трафік - необмежений на швидкості до 128 Кбіт /с).

Ви маєте змогу обрати інший тарифний план для переходу в Особистому кабінеті (АССА) або в Центрах обслуговування абонентів.
Розповсюджені питання


Чим 3G від Інтертелеком відрізняється від інших операторів

Вже сьогодні 3G інтернет від Інтертелеком доступний на найширшій зоні покриття серед операторів, які надають послуги 3G - більш ніж 14 000 населених пунктів. Покриття є у всіх обласних центрах, великих населених пунктах та основних транспортних магістралях. Максимальна швидкість 3G інтернету від Інтертелеком -14,7 Мбіт/с.

Що таке 3G інтернет

3G - це технологія мобільного зв'язку третього покоління, яка дозволяє використовувати швидкісний мобільний інтернет, відеодзвінки і високу якість голосового зв'язку.

Які переваги 3G інтернету

Основною перевагою 3G мережі Інтертелеком є висока швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с. Завдяки такій швидкості дані пересилаються і завантажуються за секунди. Наприклад, МР3-мелодія в 2,5G мережі завантажиться за 6-9 хвилин, а в мережі 3G (EV-DO Rev.B +) МР3-мелодія завантажиться всього за 1-2 секунди!

Як користуватися 3G на всіх пристроях

Підключити 3G інтернет від «Інтертелеком» можна на будь-якому пристрої з підтримкою будь-яких стандартів зв'язку (CDMA, GSM): смартфони, планшети, Wi-Fi фотоапарати, а також ноутбуки і ПК. Для передачі даних використовується USB модем або мобільний Wi-Fi роутер.

Які способи поповнення рахунку

Оплачувати послуги 3G інтернет можна будь-якими зручними способами:

  • Готівкою в терміналах самообслуговування, в касах банків, у відділеннях «Укрпошти» або скретч-картами;
  • Банківської картою Visa/MasterCard через онлайн-системи Portmone, Plategka, EasyPay, Приватбанк;
  • Електронними грошима WebМоnеy, ГлобалМані.