Тарифні пакети Dr.Web

w-premium.jpg

Dr.Web Преміум

Комплексний захист від інтернет-загроз

20 грн./місяць

Максимальний рівень захисту використання інтернет доступу. Пересувайтесь вільно по всій території покриття оператора "Інтертелеком" і використовуйте максимальний набір послуг антивірусного програмного забезпечення. У послузі об'єднані всі компоненти антивірусного захисту, в тому числі веб-антивірус, який захистить роботу абонента в мережах, а також батьківський контроль, який забезпечить безпечне перебування в мережі ваших дітей. Антивірус
Антируткіт
Антишпигун Антиспам
Веб-антивірус
Батьківський контроль
Брандмауер
w-standart.jpg

Dr.Web Стандарт

Базовий захист, посилений антиспамом

19 грн./місяць

Забезпечення максимального захисту персонального комп'ютера та важливої інформації. Послуга захистить комп'ютер від вірусних програм, а також забезпечить перевірку пошти абонента на наявність шкідливих програм, поштових черв'яків, троянських коней і шпигунських програм. Відмінним набором послуг в комплекті "Dr.Web Стандарт" є наявність антиспаму, який зробить безпечним використання поштових сервісів. Антивірус
Антируткіт
Антишпигун Антиспам
Брандмауер
w-classic.jpg

Dr.Web Классик

Мінімально необхідний захист від вірусів

17 грн./місяць

Базовий захист вашого комп'ютера від шкідливого програмного забезпечення. Послуга буде достатньою для абонентів, які рідко використовують послуги інтернет доступу. До складу послуги входить антивірус для захисту від шкідливого програмного забезпечення, поштових черв'яків, троянських коней і шпигунських програм. Антивірус
Антируткіт
Антишпигун Брандмауер
w-premium-serv.jpg

Dr.Web Преміум Сервер

Абсолютний захист серверних платформ Windows

80 грн./місяць

Віддаєте професійний підхід у всьому і прагнете використовувати всі можливості, надані Microsoft Windows Server? Терабайт цінних даних тепер в безпеці! Антивірус
Антируткіт
Антишпигун Антиспам
Веб-антивірус
Батьківський контроль
Брандмауер

 

 

Від обраного тарифного пакету Dr.Web залежить рівень захисту. Dr.Web Преміум забезпечує найвищий рівень захисту. Перед оформленням передплати перевірте, чи підходить тарифний пакет до операційної системи, що використовується Вашим ПК. Порівняти тарифні пакети.

 

  • Антивірус - програма, призначена для виявлення комп'ютерних вірусів, лікування інфікованих файлів, а також для профілактики запобігання зараженню файлів або операційної системи шкідливим кодом.
  • Антиспам - захист вашої пошти від масової незапитаної розсилки кореспонденції.
  • Антируткіт -  надійний захист від дій вірусів, що використовують rootkit-технології детектування троянських програм і клавіатурних шпигунів. Rootkit-програма або набір програм для приховування слідів присутності зловмисника або шкідливої програми в системі.
  • Антишпигун - охорона конфіденційної інформації - краще в галузі детектування троянських програм і клавіатурних шпигунів.
  • Антикрадій - допоможе знайти мобільний пристрій у разі його втрати або крадіжки і при необхідності дистанційно видалити з нього конфіденційну інформацію. Сервіс самостійного розблокування АНТИКРАДІЙ https://antitheft.drweb.com
  • Аудитор безпеки - зробить діагностику проблем безпеки і запропонує рішення для їх усунення.
  • Брандмауер  - поставить непрохідну заваду на шляху спроб хакерів вторгнутися в Ваш ПК.
  • Cloud Checker - захист від небажаних Інтернет ресурсів шляхом блокування доступу до нерекомендованих або потенційно небезпечних сайтів.
  • Веб-антивирус - перевірка HTML трафіку і відвідуваних інтернет-ресурсів.
  • Батьківський контроль - за допомогою даного модуля здійснюється обмеження доступу користувача до ресурсів, що містяться як локально, на самому ПК, так і в мережі. Контроль доступу до інтернет-ресурсів дозволяє захистити користувача як  від переглядів небажаних веб-сайтів (сайтів, присвячених насильству, азартним іграм, порнографії), так і дозволити доступ до конкретних сайтів, які визначені налаштуванням модуля.

 

Використання послуги

Період дії послуги починається з моменту передплати на послугу. У цей момент для кожного передплатника послуги створюється унікальний пакет інсталяції та починається відлік часу підписки. Передплату слід оформляти в той день, коли Ви можете зайнятися установкою Dr.Web.

Послугу «Антивірус Dr.Web» можна продовжувати на 1 (30 днів), 2 (60 днів) і 3 (90 днів) періоду в АССА необмежену кількість разів.

Вартість подовження і автоподовження послуг Dr.Web на 1 період дорівнює абонентській платі обраного тарифу послуги.

При першому використанні абонентам надається демонстраційний період (період без абонентської плати) рівний 30 дням.

По закінченню демонстраційного періоду абонент автоматично буде переведений на обраний тарифний пакет послуги «Антивірус Dr.Web» на стадартних умовах.

 

Зміна тарифних планів

Надається можливість зміни тарифних пакетів Dr.Web в процесі використання послуги.

У демонстраційний період використання послуги Dr.Web можлива зміна тарифного пакету необмежену кількість разів без зміни демонстраційного періоду.

При використанні стандартних умов зміна тарифної пропозиції в разі, якщо дата завершення послуги «Антивірус Dr.Web» складає менше одного періоду (30 днів) пакета списується повна абонентська плата за нову послугу і надається термін закінчення підписки рівний 1 періоду.

У випадку, якщо дата завершення послуги «Антивірус Dr.Web» складає більше одного періоду (30 днів) зміна послуги відбувається наступним чином:

списується вартість послуги «Антивірус DrWeb. Зміна Класик на Стандарт»,«Антивірус DrWeb. Зміна Класик на Преміум», «Антивірус DrWeb. Зміна Стандарт на Преміум» у кількості повних періодів, що залишились.

У разі зміни послуги на послугу з меншою абонентською платою змінюється тариф послуги з терміном рівним кількості повних періодів. Приклад - у разі зміни послуги з «Антивірус Dr.Web. Класик» на «Антивірус Dr.Web.Преміум» з кількістю повних періодів - 2 (60 днів), списується послуга «Антивірус DrWeb. Зміна Класик на Преміум» два рази. Сума, списана з особового рахунку абонента, складе 6 грн.

Вартість послуги «Антивірус DrWeb. Зміна Класик на Стандарт» становить 2 грн. з ПДВ

Вартість послуги «Антивірус DrWeb. Зміна Класик на Преміум» становить 3 грн. з ПДВ

Вартість послуги «Антивірус DrWeb. Зміна Стандарт на Преміум» - 1 грн. з ПДВ

Для послуг «Антивірус Dr.Web Мобільний», «Антивірус Dr.Web Преміум Сервер» можливість зміни послуги не надається.

 

Як підключити послугу