Запитання й відповіді

Що я отримую, підключаючи послугу «Антивірус»?

Ви отримуєте можливість завантажити та встановити на ПК пакет антивірусного захисту. Встановлена ​​програма буде захищати Ваш ПК протягом усього терміну дії підписки на послугу.

Я отримую ліцензійний продукт?

Так, Ви отримуєте можливість установки ліцензійного ПЗ.

Як підключити послугу «Антивірус»?

Підключення послуги здійснюється в АССА. Детальну інформацію про підключення послуги можна подивитися тут.

При замовленні послуги Вам буде запропоновано завантажити інсталяційний пакет, який необхідно встановити на Вашому ПК. Посилання для скачування інсталяційного пакету буде доступно на персональній сторінці в АССА протягом усього терміну дії послуги.

Скільки пакетів антивіруса мені потрібно замовити, якщо у мене вдома більше одного комп'ютера (наприклад, комп'ютер і ноутбук в мережі)?

Один пакет антивірусного захисту можна встановити тільки на один комп'ютер. Якщо у Вас вдома кілька комп'ютерів, Вам слід замовити кількість пакетів антивірусного захисту, яка  дорівнює кількості комп'ютерів в мережі.

Коли починає діяти антивірусний захист?

Після замовлення та установки пакета антивіруса на Вашому ПК. Підключати послугу слід в той день, коли Ви зможете зайнятися установкою антивіруса.

На який період можна замовити послугу «Антивірус»?

Антивірус можна підключити на 30 днів і далі подовжувати його термін дії.

Як подовжувати термін дії антивіруса?

Для подовження послуги Вам необхідно зайти в автоматичній системі самообслуговування АССА в розділ «Послуги», вибрати пункт «Антивірусний захист» та натиснути кнопку «Подовжити до ...».

Чи буде мій комп'ютер захищений від вірусів й при відключеному Інтернеті?

Так. Під час відключення від мережі Інтернет комп'ютер не зможе приймати оновлення, але всі компоненти захисту жорстких дисків, змінних носіїв, пошти будуть продовжувати функціонувати.
ВАЖЛИВО! Шкідливі програми можуть потрапити на Ваш комп'ютер не тільки через мережу Інтернет. У зв'язку з цим необхідно регулярно проводити поновлення встановленого програмного забезпечення.

Моя операційна система не підтримує роботу обраного пакета антивіруса. Що робити?

Для кожного пакета антивіруса представлений список підтримуваних операційних систем.
Подивіться опис інших пакетів антивіруса, можливо, один з них підтримується операційною системою.
Якщо операційних систем, що використовуються Вашим ПК, немає в цьому списку, Ви не зможете скористатися послугою.