Антивірус у подарунок

w-classic.jpg

Dr.Web Классик

Мінімально необхідний захист від вірусів

0 грн./3 місяці

Базовий захист вашого комп'ютера від шкідливого програмного забезпечення. Послуга буде достатньою для абонентів, які рідко використовують послуги інтернет доступу. До складу послуги входить антивірус для захисту від шкідливого програмного забезпечення, поштових черв'яків, троянських коней і шпигунських програм. Антивірус
Антируткіт
Антишпигун Брандмауер

 

При підключенні тарифних планів «Wi-Fi Домашній інтернет 3 Мбіт/с» і «Wi-Fi Домашній інтернет 5 Мбіт/с», абоненти можуть активувати послугу антивірус «Dr.Web Класик» за 0 грн і використовувати безкоштовно 3 місяці.

Забезпечте базовий захист вашого комп'ютера від вірусів. До складу послуги «Dr.Web Класик» входить антивірус для захисту від шкідливого програмного забезпечення, поштових черв'яків, троянських коней і шпигунських програм.

Умови акції

Акція доступна для нових абонентів, які підключають тарифні плани «Домашній інтернет 3 Мбіт/с» і «Домашній інтернет 5 Мбіт/с». Вартість активації додаткової послуги «Антивірус Dr. Web Класик »- 0 грн з ПДВ. Абонентська плата за використання послуги - 0 грн з ПДВ в перші три місяці після підключення. Стандартана вартість послуги «Антивірус Dr. Web Класик » - 12 грн/30 днів.

Активація акції проводиться в Центрах обслуговування абонентів та дилерських точках оператора. Взяти участь в акції «Антивірус в подарунок» можна одноразово, виключно при початковому підключенні.

Акція діє з 01.03.15 по 31.05.15.