Акції

Мобільна розстрочка - Мобільні Wi-Fi роутери і модеми

  • Зручна поетапна оплата;
  • Без переплат і прихованих комісій;
  • Єдині умови розстрочки для всіх тарифних планів;
  • Безлімітний інтернет до 100 днів у подарунок.

Акція діє по 31.01.16.Як підключити


Крок. 1 Виберіть пристрій, на якому плануєте використовувати 3G інтернет:

Розстрочка надається на 6 місяців.

При підключенні за умовами акції додатково оплачується вартість роутера або модема в розмірі 1 грн з ПДВ та надається можливість придбати карту Micro Ruim (Micro Sim) за 1 грн з ПДВ.


Крок. 2 Виберіть найбільш оптимальний інтернет-тарифний план для підключення.


Крок. 3 Відвідайте Центр обслуговування абонентів або магазин дилерській мережі «Інтертелеком» та підключіть 3G інтернет з обраним пристроєм за акційними умовами.

Акція «Мобільна розстрочка - Мобільні Wi-Fi роутери і модеми 2015» діє для фізичних осіб. Один абонент може придбати не більше 1-ї одиниці обладнання.


Безлімітний інтернет в подарунок

При підключенні по акції та купівлі мобільних Wi-Fi роутерів Huawei EC 5321 і Huawei EC 5220 «Інтертелеком» дарує бонус - 100 днів 3G безліміту безкоштовно.

Оплата абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом 100 днів обов'язкова.


Безкоштовний період безлімітного інтернету надається за умови оплати абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом всього зазначеного терміну.

При активованій послузі «100 днів 3G безліміту» або «30 днів 3G безліміту» для виходу в інтернет першу чергу використовується пакетний трафік на високій швидкості в рамках діючого тарифного плану.

При споживанні трафіку до 30 ГБ в рамках послуги «100 днів 3G безліміту» інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт або до 14,7 Мбіт. При споживанні більше 30 ГБ трафіку інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 128 Кбіт/с.

При споживанні до 10 ГБ трафіку в рамках послуги «30 днів 3G безліміту» інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт або до 14,7 Мбіт. При споживанні більше 10 ГБ трафіку інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 128 Кбіт/с.

Послуги не активуються при підключенні тарифних планів «Супер 3G Безліміт» та «Супер 3G Безліміт ІТ».


Детальний опис

Щомісячна оплата по розстрочці вноситься до 1 числа місяця, за який здійснюється платіж.

Акція діє для фізичних осіб при підписанні додаткової угоди (ДУ) строком на 6 місяців.

За умови передчасного відключення до закінчення дії ДУ оплачується штраф:

  • за несплату щомісячного платежу розстрочки - 6 грн. (Huawei 5321, Huawei 5220); 4 грн. (Huawei 306, Huawei 176, V-ME500) з ПДВ за кожну добу (розраховується з 1-го числа місяця несплати послуги). Якщо при оплаті послуги була створена заборгованість на особовому рахунку абонента, то сума заборгованості враховується в суму штрафних санкцій;
  • за невиконання умов Договору (несплату абонентської плати) - 2 грн. (Huawei 5321, Huawei 5220); 1 грн. (Huawei 306, Huawei 176, V-ME500) з ПДВ за кожну добу (з 1-го числа місяця несплати абонентської плати).