Благодійний проект «Твори добро»

pchelka.png

Оператор «Інтертелеком» запрошує Вас прийняти участь у благодійній програмі «Твори добро»! Це довгостроковий некомерційний проект, організований компанією «Інтертелеком» спільно з Благодійним Фондом «Бджілка».

Наша мета - допомогти дітям з різними серйозними патологіями, яким потрібно дороге лікування в клініках України, СНД та країн далекого зарубіжжя. Кожен з Вас має можливість перерахувати зі свого основного рахунку суму в розмірі п'яти гривень на допомогу важкохворим дітям, зателефонувавши на спеціальний короткий номер *7575. Всі зібрані кошти будуть передані до Благодійного фонду «Бджілка». Для того, щоб витрачати матеріальну допомогу максимально ефективно, створена спеціальна комісія, у складі якої лікарі Одеської дитячої обласної клінічної лікарні, представники Фонду «Бджілка» і компанії «Інтертелеком».

Інформацію про розподіл суми пожертвування можна дізнатися тут.

Давайте творити добро РАЗОМ! Будучи абонентом «Інтертелеком» у вас є можливість зайняти активну громадянську позицію і зробити добру справу! Адже це так просто, перебуваючи в своєму місті, на роботі, вдома - просто подзвонити *7575 і допомогти хворим дітям.

Спасибі, що не залишилися байдужими!

Спасибі, що є абонентом «Інтертелеком»!
 

Творіть добро! Дзвоніть зі свого номеру «Інтертелеком»:  *7575


У програмі можуть взяти участь лише фізичні особи, абоненти «Інтертелеком».

За додатковою інформацією телефонуйте * 750 (безкоштовно).