Допомагати легко

Оператор «Інтертелеком» розпочинає співпрацю з благодійним фондом «Таблеточки» та запрошує всіх абонентів взяти участь у проекті «Допомагати легко»!

До Дня захисту дітей 1 червня 2016 року Інтертелеком спільно з фондом «Таблеточки» починає реалізацію довгострокового проекту збору коштів на благодійні цілі.

Замовивши послугу «Допомагати легко» в особистому кабінеті (АССА), абоненти зможуть відправити кошти на закупівлю медикаментів дітям, які потребують дорогого лікування.

Вартість активації послуги — 5 грн.

За результатами виконаної роботи можна буде стежити в новинах компанії, а також на сайті фонду www.tabletochki.org.

«Таблеточки» — міжнародний благодійний фонд. Його діяльність в Україні зосереджена на захисті інтересів дітей з онкологічними захворюваннями, а також наданні паліативної та психологічної допомоги дітям і батькам. Заснований у 2011 році волонтерами, фонд продовжує активно розвивати волонтерський та донорський рух в Україні. «Таблеточки» працюють з органами державної влади та домагаються поліпшення системи захисту дітей з онкологічними захворюваннями.

Допоможемо дітям РАЗОМ! Активувати послугу і тим самим надати допомогу можна необмежену кількість разів. Просто перейдіть в розділ «Допомагати легко» в Особистому кабінеті та натисніть кнопку «Допомогти».

Дякуємо, що не залишилися байдужими!

Допомагати легко з Інтертелеком!

 

У програмі можуть взяти участь лише фізичні особи, абоненти «Інтертелеком». З суми 5 грн утримується збір до ПФ у розмірі 7,5%.

За додатковою інформацією телефонуйте *750 (безкоштовно з номерів Інтертелеком).